Termini održavanja slobodnih aktivnosti (izvannastavnih aktivnosti, sekcija) za školsku  2016/2017.god.

 

Redni broj

NAZIV SLOBODNE AKTIVNOSTI (sekcije)

Broj grupa

Broj učenika

Dan

Vrijeme

Ime i prezime nositelja aktivnosti

I-IV

V-VIII

A

KULTURNO-UMJETNIČKE

1.

Mali kreativci

IIr

 

25

Utorak

Srijeda

16,00-16,45

10,45-11,30

Emila Kunto

2.

Kulturna baština BiH

 

+

 

Utorak

Četvrtak

16,00-16,48

15,10-15,55

Amra Cvetković-Hrkać

3.

Likovna sekcija

 

+

 

Četvrtak

15,10-16,45

Dajana Ajanović-Selesković

4.

Matematička

IV

 

 

Srijeda

10,45-11,30

Mirela Ibrulj

 

5.

Folklor

+

+

 

Utorak

16,00-17,30

Zineta Šahinpašić

6.

Hor

 

+

 

Srijeda

13,15-14,45

Velida Hujdur-Kadrić

7.

Orkestar

 

+

 

Srijeda

9,55-10,40

Velida Hujdur-Kadrić

8.

Arheološko-etnološka

+

+

 

Četvrtak

15,10-10,45

Lejla Sulejmanović

 

9.

Mali hor

+

 

 

Ponedjeljak

15,10

Lemana Terzimehić

10.

Mali kreativci

Ir

 

4odjelj.

I1 Pon.

I2

I3Srij.

I4 Utor.

11,30

 

14,30

14,30

Aktiv I razreda

 

11.

Recitatorska

 

+

12

Utorak

14,00-14,45

Bahrija Lagumdžija

12.

Recitatorska

+

 

 

Utorak

14,00

Dijana Brezar

 

13.

Recitatorska

IVr

 

 

Utorak

15,10-15,55

Sanja Dizdarević

14.

Likovna

+

 

 

Utorak

15,10-16,45

Senada Dreković

15.

Recitatorska

 

Vr

 

Ponedjeljak

13,10-13,55

 Minela Hadžić

 

16.

Uvod u arapsko pismo

+

 

 

Utorak

Četvrtak

12,25-13,10

16,00-16,45

Ramadan Zaganjor

17.

Dramska

IX

 

 

Srijeda

13,10

Amela Jalmanović

 

18.

Dramska

 

+

 

Ponedjeljak

13,10

Nada Jakubović

B

TEHNIČKE I NASTAVNE

1.

Geografska

 

+

 

Četvrtak

13,15-15,00

Senada Crnkić

2.

Ekološka

 

+

 

 

 

Izudin Baždar

3.

Saobraćajna

 

ViVI

 

Četvrtak

14,30-16,00

Vahid Okić

4.

Tehnička

 

V

 

Utorak

17:00 -  18:30

Jasmin Đedović

5.

Mali tehničari

 

V i VI

 

Četvrtak

14,20-15,05

Zulkida Masleša-Pašalić

C

SPORTSKE

1.

Stoni tenis

+

 

 

Četvrtak

16,00

Kemal Kadrić

2.

Košarka/Odbojka

 

+

 

Četvrtak

16,00

Adis Omeragić

D

OSTALE

1.

Prva pomoć(Crveni križ)

 

+

 

Utorak

16,00-16,45

Indira Uzunović

2.

Šahovska

 

III - IX

 

Utorak

16:00 – 17:30

Ćamil Karšić

 

 

 

 

 

26

 

 


Design & Update by Vahid O.