Bazar - razmjena udžbenika PDF Ispis E-mail
Petak, 08 Rujan 2017 16:00

Drugog dana škole u utorak, 5. 09. 2017. godine, održan je, sada već tradicionalni, bazar na kojem su učenici_e imali priliku razmijeniti udžbenike i ostala učila neophodna za rad. Ovakvu praksu treba nastaviti i dalje, kako bismo u partnerstvu s roditeljima, pružili najbolje našim učenicima_ama.

Ažurirano ( Petak, 08 Rujan 2017 16:28 )

Svečani prijem prvačića PDF Ispis E-mail
Petak, 08 Rujan 2017 15:19

U ponedjeljak, 4. 09. 2017. godine održan je svečani prijem prvačića. Toga dana naša škola postala je bogatija za blizu 100 učenika_ca.

Prigodan zabavni program pripremile su voditeljice sekcija sa svojim učenicima_ama. Tom prilikom prisutnima se obratio v. d. direktora,  Sejdo Mirvić koji je roditeljima i učenicima_ama poželio dobrodošlicu u našu školu.

Svečanosti su prisustvovali i predstavnici Općine Novo Sarajevo, predvođeni načelnikom Nedžadom Koldžom, bivšim učenikom naše škole, koji je učenicima_ama podijelio ruksake i školski pribor.

Nadamo se, da će novi učenici biti uspješni i služiti kao primjer budućim generacijama, te da će Škola i roditelji ostvariti uspješnu komunikaciju, a na obostrano zadovoljstvo.

Ažurirano ( Petak, 08 Rujan 2017 15:53 )

Opremanje kabineta mehatronike PDF Ispis E-mail
Subota, 18 Travanj 2015 13:18

U okviru realizacije projekta opremanja osnovnih škola s područja Novog Sarajeva nastavnim sredstvima iz oblasti mehatronike, 15. aprila upriličena je prezentacija opreme potrebne za opremanje kabineta mahatronike, koju su pripremili učenici naše škole. Prezentaciji su prisustvovali načelnik Općine Novo Sarajevo Nedžad Koldžo sa saradnicima, ministar za obrazovanje, nauku i mladie KS Elvir Kazazović, profesorica Srednje škole metalskih zanimanja Irma Behlulović, direktor škole Mirvić Sejdo, te učenici i nastavnici škole.

Ažurirano ( Utorak, 21 Travanj 2015 09:29 )

Svi na ekskurziju-bazar PDF Ispis E-mail
Srijeda, 18 Ožujak 2015 16:41

Prodajni bazar "Svi na ekskurziju"

Vijeće učenika uspješno je sprovelo akciju "Svi na ekskurziju", suradnja među učenicima i zalaganje za tuđu sreću je za veliku pohvalu.

Ažurirano ( Utorak, 24 Ožujak 2015 19:14 )

Zajedno za inklluzivno i nediskriminatorno obrazovanje PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 29 Prosinac 2014 09:46

U okviru Projekta "Zajedno za inklluzivno i nediskriminatorno obrazovanje romske djece u Kantonu Sarajevo"  u kojem učestvuje i naša škola, 17. 12. 2014. godine   održan je Okrugli sto na temu: "Običaji, tradicija, religija i kultura Roma"

Pored prezentacije vrlo zanimljivih sadržaja i bogate diskusije učesnici okruglog stola uživali su i  u atraktivnim muzičko-plesnim tačkama koje su pripremili naši učenici.

Ažurirano ( Četvrtak, 22 Listopad 2015 17:46 )

« Početak«12»Kraj »

Stranica 1 od 2

Design & Update by Vahid O.